לקוחות ממליצים

כוכי מזרחי

איזה מבאס אצלי שאחרי שבוע במגירת הירקות מתקלקלים לי..הכל בגלל הלחות הכוסברה..הפטרוזיליה הנענע.במצב סמרטוטיהמלפפונים כבר די רקוביםוהכל הולך לפח..ניסיתי את כל השיטןתכף/מזלג בשקיות ( הרתיע את הילדים)נייר סופג בתוך הקופסאמה לא לפני שבועיים נתקלתי ברשת על שקית הפלא של בנישקית ששומרת על טריות הירקות גם אחרי שבועייםהחלטתי לנסות על מלפפונים עגבניות ועשבי תיבולוהופתעתי..הירקות אחרי שבועיים במצב ,כאילו קניתי היום.בערכה יש 3 שקיות גדולןת ו3 קטנותו6 קליפסיםהשקית היא שקית נושמת מנדפת עודפי לחותומאפשרת כניסת אויר טרימצויין למלפפונים, עלים ירוקים, פלפלים, פטריות, עגבניות, בצל ירוק וסלרי, קישןאים כרובית ועודאז איך משתמשיםהירק חייב להיות יבש לפני כניסתו לשקיתלכן יש לנגב כל ירק בנייר סופגלהכניס לשקית את הירק ולסגור בקליפסלאחסן במקרר בלבדהשקית רב פעמית.בשימוש הבא לנגב בפנים עם נייר סופג כדי לוודא שהשקית נקיה ויבשהלא לשטוף עם סבון… ראה פוסט…
קרא עוד >>

juli

בתור צרכני פירות וירקות “כבדים” ואוהבי סלטים ותבשילי ירקות חפשנו פתרון לשימור הירקות. במזג האוויר החם בארץ ירקות ופירות מתקלקלים די מהר ולכן לצערנו, אנו נאלצים לזרוק אותם לעיתים קרובות. קרא עוד..
קרא עוד >>

רות

לראשונה, הירקות שלי נשמרו טריים גם לאחר 10 ימים ששהו בשקית הפלא.   קרא עוד…
קרא עוד >>

שרית פשה

אני יכולה להעיד כי לאחר שימוש חוזר ונשנה במוצר אנחנו מאוד מרוצים, הירקות והפירות אכן נשמרים באיכות סופר גבוהה כאילו ורכשנו עכשיו- תענוג אמיתי. מודה, זה אפילו גורם לי לרכוש כמויות גדולות יותר מאחר ואני כלל לא דואגת לנושא טריות המוצר. קרא עוד..
קרא עוד >>

שיראל הלל

רבות מהחברות שלי פירסמו המלצה חמה על שקיות הפלא של בני לשמירה על פירות וירקות והיתי סקפטית מאוד, כי באמת שניסיתי כל טריק אפשרי במיוחד עם הגמבות והמלפפונים. לפני כשבוע הגיעו גם אלי השקיות ופשוט נדהמתי לראות איך כמעט שבוע עבר והירקות נראים מושלמים כאילו רק הבאתי אותם מהחנות, במיוחד התפלאתי מאיכות שמירת המלפפונים, שבדרך כלל אחרי יומיים שלושה לא משנה איך היתי שומרת עליהם היו נהרסים.
קרא עוד >>

ריקי ברוך

האמת היא שנמאס לי לזרוק ירקות ופירות שאינם מחזיקים מעמד יותר מכמה ימים במקרר. כבר ניסיתי דרכים שונות, פטנטים מיוחדים ושיטות “קסם” מוזרות והתייאשתי שוב ושוב. אלא שלפי מה שלמדתי לאחרונה, מסתבר שיש תקווה. מאז שהכרתי את ‘שקית הפלא של בני’ (benybag.com), הפסקתי לזרוק ירקות ופירות. דומה כי מוצר אחד קטן המסייע לשמירה על עולם ירוק יותר, עשה לי את השינוי המשמעותי במקרר, במטבח, בארנק ובזמן יקר.קרא עוד>>>>
קרא עוד >>

יפה גביש

קיבלתי את השקיות לסיקור והאמת היא שהייתי מעט חשדנית. איך זה ששקית שנראית לגמרי רגילה תצליח לשמר את הטריות למשך שבועיים? החלטתי לבדוק והנחתי בשקית הפלא חצי צרור שמיר ואת החצי השני השארתי בשקית רגילה.. לאחר מספר ימים (5 ליתר דיוק) בדקתי מה קורה והתוצאות היו חד משמעיות. צרור השמיר בשקית נותר רענן וירוק. הצרור השני הצהיב ונבל. בשבילי זו הוכחה מצוינת ליעילות השקית ולחסכון שהיא מבטיחה לנו. אין ספק שאמשיך להשתמש בשקיות באופן קבוע. קרא עוד….
קרא עוד >>

יובל ב.

שקיות משנות חיים. אחרי שמתחילים להשתמש לא מבינים איך הצלחנו להסתדר קודם בלעדיהן. כבר לא חושבת פעמיים אם לקנות ירקות, מתוך חשש שאצטרך לזרוק. הכל נשמר טרי, עד השימוש.
קרא עוד >>
עגלת קניות
Scroll to Top