שאלות ותשובות

לפעולה מיטבית של השקית, חשוב שהירקות יהיו יבשים לפני הכנסתם לשקית. ללא קשר לשקית, החקלאים ובתי האריזה דואגים לרסס הירקות בחומרים המגנים עליהם מפני מחלות. שטיפה מאוחרת של הירקות, ממש לפני השימוש, תעזור לשמר את טריות הירקות למשך זמן ארוך יותר.
בשקיות ניתן לעשות שימוש רב פעמי, ל- 3 חודשים ויותר. גם כשהשקית מאבדת את הברק והגמישות שלה, היא עדיין יעילה. להמשיך להשתמש עד שמרגישים שאיכות וויסות הלחות יורדת והשקית כבר פחות משמרת את טריות הירקות.
ניתן לנקות עם מטלית לחה בלבד ומומלץ עם נייר סופג, לוודא שהשקית יבשה לפני שמכניסים אליה ירק חדש. שטיפה עם מים תביא את מנגנון נידוף הלחות של השקית לרוויה ותקצר משמעותית את חיי השקית.
השקית גנרית – תוכננה כך שאותה שקית תוכל להתאים לכל הירקות והפירות, להארכה משמעותית של משך הטריות.
מומלץ לאחסן כל ירק בשקית נפרדת. קצב ההבשלה של ירקות שונה בין אחד לשני. ירק שהבשיל והתחיל לפתח תסמיני ריקבון מוקדם יותר יכול לזהם את הירק השני שאתו בשקית, ולקצר את חיי המדף שלו מוקדם מהצפוי.
בחלק מהמקררים רמת הלחות בתוך מגירת הירקות גבוהה יותר מאשר בחלל המרכזי. לשקית יהיה קשה יותר לווסת הלחות ולנדף העודפים כשמאוחסנת בתוך המגירה. מאידך, עושה את העבודה גם בתוך המגירה. כדאי להתחיל לפי ההרגלים בבית, ובהמשך לנסות לאחסן גם מחוץ למגירה (אם יש מקום זמין).
המשלוחים מגיעים לכל הישובים המוכרזים בהם גרים אזרחי ישראל.

משלוח בעלות של 10 ש”ח בלבד (לנק’ איסוף קרובה לביתך), או 22 ש”ח עם שליח עד הבית !!!

כחלק מתהליך הקירור מטמפרטורת החדר (והחוץ) לטמפרטורת המקרר נוצר עיבוי בחלק הפנימי של השקית. אחת מהטכנולוגיות המשולבות בשקית דואגת לשיטוח ולהעלמת הטיפות ובהמשך לנידוף עודפי לחות אלו אל מחוץ לשקית. התהליך יכול לקחת 24-48 שעות.

השקיות עשוית מתערובת מבוססת ניילון (הנותן להן את התכונה הייחודית של נידוף עודפי הלחות) ובשל כך אינן מתכלות, אך הן כן ניתנות למחזור.

חסכון כספי, מפסיקים לזרוק ירקות לפח

הירקות נשארים טריים גם פי 4X מהזמן

אריזה נושמת ומנדפת לחות

לשימוש רב פעמי -25 מחזורי שימוש ויותר בכל שקית!

ניתנת למחזור

מתאימה לכל סוגי הירקות והפירות במקרר

עגלת קניות
Scroll to Top